Borusan Cat, B’Safe Uygulaması İle Filyasyon Ve İzolasyon Süreçlerini Dijitalleştirdi

2 Kasım 2020

Borusan Cat,  B’Safe Uygulaması İle Filyasyon Ve İzolasyon Süreçlerini Dijitalleştirdi

Çalışan sağlığı, temasları ve olası filyasyon takip süreçleri için, süreçleri dijitalleştiren uygulamalar ile  kurumların hayatını kolaylaştırıyoruz.

 

Filyasyon ve izolasyon süreçlerini dijitalleştiren uygulama ile; Günlük sağlık sorularıyla çalışanların hastalık semptomlarını, sağlık durumlarını, ateş ölçümlerini ve çalışma lokasyonlarını sistem üzerinden takip edebilir, anlık mail bildirimleriyle anında tespit edebilirsiniz. Pozitif vakaya rastlanması durumunda, şirket içerisinde belirli kare kod alanları oluşturarak çalışanların güne başladığı andan mesai bitimine kadar kare kodları uygulama üzerinden okutması ile temas noktalarını kayıt altında tutan sistem ile temaslı çalışanları tespit edebilirsiniz. Semptom gösteren veya izolasyonda olan çalışanları iş yeri hekimi tarafından düzenli takip edip, sağlık durumlarını izleyebilirsiniz.

 

6 ülkede hizmet veren Borusan Cat, tüm lokasyonlarında B’Safe uygulaması ile çalışan sağlığı takibi ve filyasyon süreçlerini OSS Bilişim ile dijitalleştirdi.