IoT

IoT (Internet Of Things) nesnelerin interneti, bütün nesne ve cihazlardan akıllı sensörler sayesinde binlerce veriyi alıp internete ulaşarak bilgisayar, akıllı telefon ve tabletlerle entegre hale geldikten sonra cihazlara hızlıca veri paylaşımı yapabilen bir sistemdir. Tüm alanlarda kullanılabilen bu sistem her aşamada verilerinizi kontrol etmenizi sağlamaktadır.

Ürün bilgileri, üretim miktarı, makinaların periyodik bakımları, üretimin takibi, verimlilik takibi gibi süreçler otomatik olarak yapılacak bu verilere anında istediğiniz yerden akıllı telefon ve tabletlerden ulaşabileceksiniz bu sayede üretim süreniz, maliyetler ve üretim için ihtiyaç duyulan enerji miktarınız azalacak, üretim miktarı ve kaliteniz artacaktır.

IoT
IoT, bilişim teknolojileri ile endüstri faaliyetlerini bir araya getirerek üretimi kökten bir şekilde dönüştürmekte ve üretim kalitenizi en üst seviyeye taşımaktadır.
IoT ürünlerinizin ilk aşamadan, son aşamaya kadar otomatik takibini yapabilmenizi sağlayarak en kaliteli ürünü elde etmenize yardımcı olur.