Borusan Lojistik, İş'te Sağlık Uygulaması İle Yeni Normal Süreçlerini Dijitalleştirdi

22 Haziran 2020

Borusan Lojistik, İş'te Sağlık Uygulaması İle Yeni Normal Süreçlerini Dijitalleştirdi

Pandemi döneminde çalışanların sağlığı, temasları ve olası filyasyon takibi şirketler için çok önemli hale geldi. Her zaman, hem çalışanların hem de kurumların hayatını kolaylaştırmak için çözümler üreten OSS Bilişim ailesi olarak COVID-19 salgını sürecinde de yanınızdayız!

 

Çalışan sağlığı ve temas takibi süreçlerinizi dijitalleştiren uygulamalar ile yeni normale dijital geçişinizi sağlıyoruz; Kare kod ile belirlediğiniz şirket içi ortamlarda, şirket çalışanlarının telefonlarından hızlı ve kolay şekilde kare kodu okutması ile temas noktalarını izleyebileceğiniz ve raporlayabileceğiniz sistem ile çalışanların toplu olarak bulunduğu noktalardaki etkileşimleri izleyebilir ve görüntüleyebilirsiniz. Ek olarak yeni normal için belirlenen kuralları çalışanlara topluca bildirebileceğiniz, çalışanların belirlenen sağlık sorularını yanıtlayarak sağlık durumu girişlerini yapması ile sağlık durumlarını izleyebileceğiniz ve çalışan sağlığı verilerinizi dijital ortamda tutabileceğiniz bir uygulama sunuyoruz.

 

Yeni normal süreçlerini OSS Bilişim ile dijitalleştiren Borusan Lojistik, “Çalışanımı Korurum”, “ İşimi Korurum”, “Paydaşımı Korurum” önlemleri kapsamında İş’te Sağlık uygulaması ile olası COVID-19 pozitif vakası durumunda temaslı çalışanlarının ve yakın temaslı çalışanlarının sağlık durumunu takip ediyor.